Blisko pół wieku zgłębiamy tajniki produkcji wyrobów ze szkła...

O jakości naszych produktów codziennie przekonują się nasi klienci na całym świecie...

Huta Szkła Gloss

W świecie szkła poruszamy się już od pół wieku. Zaczynaliśmy w 1968 roku jako niewielka rodzinna firma założona przez Stanisława Glonka. Dzisiaj Huta Szkła Gloss w Poniecu to przedsiębiorstwo o znaczącej i ugruntowanej pozycji w branży.

O sobie możemy powiedzieć, że o szkle wiemy wszystko. Wiedzę zdobywaliśmy latami, dokładając do tego ciężką, solidną pracę i serce, a naszą najlepszą wizytówką są nasze produkty.

Od 20 lat specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji pojemników do zniczy. To asortyment składający się z prawie 200 produktów. Wśród nich znajdziecie najbardziej popularne, a także nasze autorskie, zastrzeżone wzory. Wszystkie to wyroby najwyższej jakości.

Szklane lampiony

Tworzymy wyjątkowe przedmioty. Nasza huta szkła podejmuje się wykonania przedmiotów takich jak szklane lampiony. Powstają z troską o staranność wykonania i efektowne wykończenie przy jednoczesnym zachowaniu wysokich walorów użyteczności.

Szklane słoiki

Przygotowujemy praktyczne, a zarazem efektownie prezentujące się szklane słoiki. Jako producent możemy zaproponować kilka wariantów o różnej pojemności, wadze, a także kształcie. Bardzo dobrze sprawdzą się w branży spożywczej.

Szklane klosze

Wykonujemy szklane klosze do opraw oświetleniowych. Wiemy na czym polega obróbka szkła i doskonale znamy ten materiał, dzięki czemu wykonujemy produkty bardzo sprawnie i z zagwarantowaniem wysokiej jakości oraz trwałości przedmiotów.

HUTA SZKŁA "GLOSS"
Glonek - Busz Spółka Jawna
64-125 Poniec, ul. Krobska Szosa 9
tel. /fax +48 65 573 15 98
tel. /fax +48 65 572 78 41
mobile +48 601 98 11 11
e-mail: gloss@gloss.pl

- towar pakujemy na palety o wymiarach 1200 x 800 mm,
- niektóre wyroby pakowane są w kartony,
- przy zakupie min. 18 palet towar możemy dostarczyć na nasz koszt,
- stosujemy rabaty uzależnione od wielkości zamówienia i formy płatności,
- waga i pojemność zniczy podane są w przybliżeniu.